Hotel Four Points by Sheraton Montreal Centre Ville

Hotel Four Points by Sheraton Montreal Centre Ville
Sherbrooke Street West, 475 - Montreal - Kanada

Opis ogólny Kwatery czterogwiazdkowe Dostęp do wielu miejscowych atrakcji. Lokalizacja Hotel w odległości do pokonania pieszo od downtown . W pobliżu znajdują się główne atrakcje Miejscowe atrakcje Montreal Planetarium - 1 kilometers .
Museum Chateau Ramezay - 1 kilometers. Chinatown - 1 kilometers . Rekreacja Niedaleko piękne pole golfowe W pełni wyposażone centrum fitness Restauracje i bary Dostępna na miejscu restauracja Usługi Ograniczony room service Całodobowa recepcja Usługi concierge przez całą dobę zaspokoją wszystkie potrzeby Czyszczenie, prasowanie i pranie ubrań Infrastruktura do organizacji spotkań 13 Infrastruktura do organizacji imprez. 1404 –stóp kw.
powierzchni przeznaczonej na spotkania biznesowe, konferencje i imprezy specjalne. Kwatery 196 pokoi dla gości. Kwatery tradycyjne Pokoje dla gości biznesowych.

Dostępność - Wprowadź daty aby zobaczyć pokoje i ceny

Calendario
Przyjazd Wylot Noce
    
    

Pokoje
Miejsce 1
Miejsce 2
Miejsce 3
Miejsce 4
Miejsce 5
   

Powrót

Usługi Hotel Four Points by Sheraton Montreal Centre Ville


Powrót

Położenie Hotel Four Points by Sheraton Montreal Centre Ville

Zobacz na mapie    

Powrót

Opinie na temat Hotel Four Points by Sheraton Montreal Centre Ville


Powrót

Podziel się tym

Nearby Points of Interest

 
[X] Wykorzystując pliki cookies, zarówno własne jak i pochodzące od osób trzecich, możemy zaoferować Ci takie możliwości surfowania, jakich pragniesz, ulepszyć nasze usługi i zapoznać Cię z reklamami najbardziej odpowiadającymi Twoim preferencjom. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj surfowanie. Więcej informacji