Destinia Mobilna
Teraz w 20 językach!

Hotele
Czy chcesz wyszukać według nazwy zakwaterowania, kategorii, opcji wyżywienia, usług lub większej liczby pokoi?
Oferty
Najlepsze oferty hoteli

Podziel się tym

Hotele Destinia

Destinia.com oddaje do twojej dyspozycji katalog tanich hoteli ze wszystkich krajów świata, zawierający ponad 300.000 obiektów hotelarskich.

Dzięki naszej wyszukiwarce hoteli, wyjątkowej na rynku rezerwacji hotelowych online, będziesz mógł sprawdzić dostępność pokoi w każdym mieście na świecie i dokonać natychmiastowej rezerwacji. W celu dokonania wyszukiwania wystarczy tylko wprowadzić nazwę miejscowości, wybrać datę zameldowania się i wymeldowania z hotelu, liczbę osób, które się w nim zatrzymają oraz rodzaj pokoju. Następnie należy kliknąć przycisk „wyszukaj hotele”. Po upływie kilku sekund, podczas których wybierzemy najlepsze dostępne ceny zakwaterowań, na ekranie wyświetlą się wyniki. Będziesz mógł uporządkować je według interesującego cię kryterium: ceny hotelu, kategorii, nazwy oraz odległości od atrakcji turystycznych.

Możesz zobaczyć mapę z lokalizacją hoteli, klikając na link „Hotele na mapie”. W wynikach wyszukiwania mogą pojawić się hotele z gwiazdką i napisem „Oferta!”, co oznacza oferty hoteli z ostatniej chwili

Jeśli szukasz konkretnego rodzaju hotelu, na przykład 5-cio gwiazdkowego położonego w danym mieście, możesz również surfować za pomocą naszej wyszukiwarki hoteli. W celu dotarcia do wybranego przez siebie hotelu należy wybrać ze strony odpowiednio kontynent, kraj a następnie prowincję. Po wejściu w URL interesującej cię miejscowości, ukaże się lista znajdujących się w niej ekonomicznych hoteli, uporządkowanych według punktów przyznanych im przez użytkowników z całego świata. Jeśli hotel, w którym chcesz dokonać rezerwacji, nie pojawi się na pierwszej stronie, należy przejść do następnych stron lub uporządkować listę hoteli według wybranych przez siebie kryteriów. Jak tylko znajdziesz interesujący cię hotel należy wybrać dni, w których chciałbyś dokonać rezerwacji, a nasza wyszukiwarka sprawdzi jego dyspozycyjność.

Możesz również znaleźć oferty hotelowe z różnych miast, klikając na zdjęcia naszych ofert hotelowych.

Jeśli szukasz zakwaterowania położonego w konkretnym obszarze, ale jeszcze nie podjąłeś decyzji co do dokładnego miejsca, będziesz mógł wyszukać tani hotel, klikając na prowincje znajdujące się poniżej tego tekstu: pojawi się lista zakwaterowań każdego rodzaju, od hoteli ekonomicznych aż po hotele romantyczne. W ten sposób, jeśli skłaniasz się ku hotelom o wiejskiej atmosferze, będziesz mógł wyszukać hotele wiejskie, jeśli zaś wolisz miejski luksus, twój wybór padnie na hotele spa położone w wielkich miastach.

W każdym przypadku radzimy, abyś przejrzał dział naszych hoteli, dzięki czemu zapoznasz się dokładnie z ich ofertą i znajdziesz wszystkie informacje zebrane dla ciebie nasz zespół. Dowiesz się również, czy hotel oferuje basen, Internet gratis, restaurację itd.

W Destinia.com każdego dnia pracujemy nad udoskonaleniem naszej oferty hotelowej. Dlatego mamy nadzieję, że wyszukiwarka lub lista hoteli pomogą ci znaleźć twoje wymarzone zakwaterowanie lub hotel.

Hotele w promocji

Znaleziono 4 hours temu:
Logos
Ul. Szujskiego, 5
Kraków (Polska)
02 Feb - 03 Feb

Cena za noc
22
  • Hotelu
  • Cena*
  • Miejscowość
  • Okres rezerwacji
  • Znaleziono...temu
* Ceny za jedną osobę za dobę za pokój dwuosobowy w trybie nocleg ze śniadaniem
 
[X] Wykorzystując pliki cookies, zarówno własne jak i pochodzące od osób trzecich, możemy zaoferować Ci takie możliwości surfowania, jakich pragniesz, ulepszyć nasze usługi i zapoznać Cię z reklamami najbardziej odpowiadającymi Twoim preferencjom. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj surfowanie. Więcej informacji