Destinia Mobilna
Teraz w 20 językach!

Hotele w Monistrol de montserrat

Szukaj według:
Najlepiej sprzedające się

Barca, La

Barca, La

Ctra. Manresa-Abrera, Km. 13 Monistrol de montserrat (Hiszpania) (0.71Km od centrum miasta)

Hotel Barca, La Monistrol de montserrat

Barca, La

Barca, La

Ctra. Manresa-Abrera, Km. 13 Monistrol de montserrat (Hiszpania) (0.71Km od centrum miasta)

  • parking
  • Sala konferencyjna

Ta mapa oraz odległości pomiędzy interesujący cię miejscami mają charakter orientacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za możliwe pomyłki co do lokalizacji zakwaterowania.

Hostal Guilleumes

Guilleumes 3 Monistrol de montserrat (Hiszpania) (0.19Km od centrum miasta)

Hostal Guilleumes Monistrol de montserrat

Hostal Guilleumes

Guilleumes 3 Monistrol de montserrat (Hiszpania) (0.19Km od centrum miasta)

  • internet
  • Restauracja

The Guilleumes Hostel provides friendly accommodation at the base of the Montserrat mountain. At only 50 min from Barcelona, it is the ideal location from which to visit the basilica of Montserrat,for hiking and exploring the narrow streets of Monistrols. Everyone... [Zapoznać się z pełnym opisem]

Zobacz opinie

35
Hostal Guilleumes

The Guilleumes Hostel provides friendly accommodation at the base of the Montserrat mountain. At only 50 min from Barcelona, it is the ideal location from which to visit the basilica of Montserrat,for hiking and exploring the narrow streets of Monistrols. Everyone visiting Barcelona should take at least a day to visit Montserrat. Our hostel is easily reachable from Barcelona by train, bus and car. And it is at only 15 minutes from the basilica of Montserrat. Also we are in the town were the famous "cremallera the Montserrat" (the rack railway) starts its journey through the original mountain rail road. The hostal Guilleumes opened three years ago, and we are enjoying welcoming guest from all over the world. We like to take care of the needs of our guests and that's why we provide information, trail maps, climbing routes, visiting information so everyone can get the most out of the area. We also have a bar and restaurant where you can have breakfast, lunch, dinner or simply have an espresso or a beer. We have a variety of home made dishes every day.

Ta mapa oraz odległości pomiędzy interesujący cię miejscami mają charakter orientacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za możliwe pomyłki co do lokalizacji zakwaterowania.Wybierz miastoPodziel się tym

Pogoda w Monistrol de montserrat

Prognoza pogody na dziś


Odpowiemy jasno na każde twoje pytanie

Hotele w ofercie i gwarantowana najniższa cena. Nasza wyszukiwarka hoteli w znajdzie dla ciebie najlepsze ceny, abyś mógł wybrać tanie i ekonomiczne hotele w, i umożliwi ci dokonanie rezerwacji natychmiast, bez kolejek i czekania.
Za pomocą naszej wyszukiwarki masz możliwość zarezerwowania każdego rodzaju hotelu w mieście, wybierając najlepsze oferty tak spośród luksusowych hoteli jak i spośród najróżniejszych hoteli i hosteli w . Wystarczy, że wpiszesz nazwę miejscowości, wybierzesz daty zameldowania się i wymeldowania z hotelu, podasz liczbę osób, które zatrzymają się w hotelu oraz rodzaj pokoju i klikniesz na szukaj hoteli. Korzystając z dodatkowej opcji, możesz szukać według kategorii i/lub opcji wyżywienia, od 'tylko zakwaterowanie' do 'all inclusive'.
Po wprowadzeniu danych dotyczących hotelu w pokażemy ci obszerną listę ofert uporządkowanych według naszego kryterium, choć oczywiście sam będziesz mógł uporządkować je według nazwy, kategorii, przybliżonej ceny lub oceny wydanej przez naszych klientów. Przedstawimy ci również krótki opis wybranego przez ciebie zakwaterowania w abyś mógł zdecydować, czy spełnia on twoje oczekiwania.
Te same wyniki wyszukiwania tanich hoteli w , będziesz mógł przefiltrować i znaleźć z ten sposób hotele z jacuzzi oraz hotele spa w w których będziesz mógł się w pełni zrelaksować. Na przykład, jednym z najpopularniejszych sposobów na złagodzenie letnich temperatur jest hotel z basenem. Użyteczne są także inne rodzaje filtrów, jak na przykład ten, który wyszukuje hotele z dostępem dla osób niepełnosprawnych, hotele z restauracją lub internatem. Oczywiście, istnieje również możliwość znalezienia zakwaterowania w hotelach 4-gwiazdkowych średnio-wysokiej kategorii w i również w skromniejszych, jak na przykład w hostelach w centrum .
Dodatkowo, ułatwiamy ci zlokalizowanie na mapie wszystkich zakwaterowań w taki sposób, abyś mógł wybrać hotel w centrum lub w najbardziej interesująym cię obszarze. Wielu naszych klientów szuka hoteli w położonych w centrum lub blisko atrakcji turystycznych, dlatego jeśli interesuje cię hotel w znajdujący się blisko jakiegoś miejsca, skorzystaj z tego filtra, może okazać się pomocny.
Z drugiej strony, nasza wyszukiwarka pracuje nad tym abyś mógł znaleźć szczególny rodzaj zakwaterowania, jak na przykład urokliwy hotel w . Jeśli zależy ci jedynie na spędzeniu kilku dni z kimś bliskim, będziesz mógł zarezerwować romantyczny hotel w .Naszym najważniejszym celem podczas gdy wyszukujesz hoteli w jest zaproponowanie ci najlepszych ofert i możliwie najwyższej jakości.
Wśród szczegółowych informacji dotyczących każdego z hoteli znajdziesz jego adres, informację, czy posada minibar, telefon lub jakiś rodzaj usługi gratis.
Znajdź już teraz swój hotel w z naszą wyszukiwarką tanich hoteli!
 
[X] Wykorzystując pliki cookies, zarówno własne jak i pochodzące od osób trzecich, możemy zaoferować Ci takie możliwości surfowania, jakich pragniesz, ulepszyć nasze usługi i zapoznać Cię z reklamami najbardziej odpowiadającymi Twoim preferencjom. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj surfowanie. Więcej informacji