Destinia Mobilna
Teraz w 20 językach!

Hotele w Oss

Szukaj według:
Najlepiej sprzedające się

Best Western Motel De Naaldhof

Best Western Motel De Naaldhof

Docfalaan, 22 Oss (Holandia) (3.02Km od centrum miasta)

Best Western Motel De Naaldhof Oss
  • Best Western Motel De Naaldhof Oss
  • Best Western Motel De Naaldhof Oss
  • Best Western Motel De Naaldhof Oss

Best Western Motel De Naaldhof

Best Western Motel De Naaldhof

Docfalaan, 22 Oss (Holandia) (3.02Km od centrum miasta)

  • internet
  • parking
  • Sala gimnastyczna
  • plac zabaw
  • Restauracja

The Best Western Motel De Naaldhof has been a multi-functional catering company for many years. Most important however, is the hospitable sphere with a personal touch. In our excellent restaurant, with menus to suit all tastes and budgets, you can be... [Zapoznać się z pełnym opisem]

Zobacz opinie

40
Best Western Motel De Naaldhof Oss

The Best Western Motel De Naaldhof has been a multi-functional catering company for many years. Most important however, is the hospitable sphere with a personal touch. In our excellent restaurant, with menus to suit all tastes and budgets, you can be assured of a wonderful meal regardless of the size of your party. The Best Western Motel De Naaldhof has 41 luxurious rooms, 2 luxurious apartments and 1 suite. All rooms have good beds, a dressing table, telephone, radio, television with remote control and a complete bathroom; toilet, shower/bath. Some of the ground floor rooms open onto our garden enabling you to sit outside in the summer. The suite has all comforts including a whirlpool for 2 people. We also have 8 function rooms, suitable for meetings trainings courses and congresses for up to 500 people. These function rooms, of course, are also suitable for parities, buffets and receptions, etc. There is also the possibility of giving your party in different themes e.g. Mexican or Country and Western.

Ta mapa oraz odległości pomiędzy ineresującymi cię miejscami mają charakter orientacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za możliwe pomyłki co do lokalizacji hotelu.

City Hotel

Raadhuislaan 43 Oss (Holandia) (0.54Km od centrum miasta)

City Hotel Oss
  • City Hotel Oss

City Hotel

Raadhuislaan 43 Oss (Holandia) (0.54Km od centrum miasta)

Ten czterogwiazdkowy hotel usytuowany jest przy Raadhuislaan, w samym sercu Oss. Przy tej ulicy znajdą Państwo również ratusz, teatr De Lievekamp, muzeum Jana Cunena oraz miejską bibliotekę. Samo centrum znajduje się dosłownie za rogiem. Hotel... [Zapoznać się z pełnym opisem]

Zobacz opinie

40
City Hotel Oss

Ten czterogwiazdkowy hotel usytuowany jest przy Raadhuislaan, w samym sercu Oss. Przy tej ulicy znajdą Państwo również ratusz, teatr De Lievekamp, muzeum Jana Cunena oraz miejską bibliotekę. Samo centrum znajduje się dosłownie za rogiem. Hotel ten był pierwszym holenderskim hotelem odznaczonym najwyższą nagrodą przez Królewski Holenderski Klub Turystyczny (ANWB).

Ta mapa oraz odległości pomiędzy ineresującymi cię miejscami mają charakter orientacyjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za możliwe pomyłki co do lokalizacji hotelu.Wybierz miasto
Calendario
Zmodyfikuj kryteria wyszukiwania
Noce:  
Pokoje 1 :
Pokoje 2 :
Pokoje 3 :
Pokoje 4 :
Pokoje 5 :
 Cena minimalna gwarantowana

Podziel się tym

Pogoda w Oss

Prognoza pogody na dziś


Odpowiemy jasno na każde twoje pytanie

Hotele w ofercie i gwarantowana najniższa cena. Nasza wyszukiwarka hoteli w znajdzie dla ciebie najlepsze ceny, abyś mógł wybrać tanie i ekonomiczne hotele w, i umożliwi ci dokonanie rezerwacji natychmiast, bez kolejek i czekania.
Za pomocą naszej wyszukiwarki masz możliwość zarezerwowania każdego rodzaju hotelu w mieście, wybierając najlepsze oferty tak spośród luksusowych hoteli jak i spośród najróżniejszych hoteli i hosteli w . Wystarczy, że wpiszesz nazwę miejscowości, wybierzesz daty zameldowania się i wymeldowania z hotelu, podasz liczbę osób, które zatrzymają się w hotelu oraz rodzaj pokoju i klikniesz na szukaj hoteli. Korzystając z dodatkowej opcji, możesz szukać według kategorii i/lub opcji wyżywienia, od 'tylko zakwaterowanie' do 'all inclusive'.
Po wprowadzeniu danych dotyczących hotelu w pokażemy ci obszerną listę ofert uporządkowanych według naszego kryterium, choć oczywiście sam będziesz mógł uporządkować je według nazwy, kategorii, przybliżonej ceny lub oceny wydanej przez naszych klientów. Przedstawimy ci również krótki opis wybranego przez ciebie zakwaterowania w abyś mógł zdecydować, czy spełnia on twoje oczekiwania.
Te same wyniki wyszukiwania tanich hoteli w , będziesz mógł przefiltrować i znaleźć z ten sposób hotele z jacuzzi oraz hotele spa w w których będziesz mógł się w pełni zrelaksować. Na przykład, jednym z najpopularniejszych sposobów na złagodzenie letnich temperatur jest hotel z basenem. Użyteczne są także inne rodzaje filtrów, jak na przykład ten, który wyszukuje hotele z dostępem dla osób niepełnosprawnych, hotele z restauracją lub internatem. Oczywiście, istnieje również możliwość znalezienia zakwaterowania w hotelach 4-gwiazdkowych średnio-wysokiej kategorii w i również w skromniejszych, jak na przykład w hostelach w centrum .
Dodatkowo, ułatwiamy ci zlokalizowanie na mapie wszystkich zakwaterowań w taki sposób, abyś mógł wybrać hotel w centrum lub w najbardziej interesująym cię obszarze. Wielu naszych klientów szuka hoteli w położonych w centrum lub blisko atrakcji turystycznych, dlatego jeśli interesuje cię hotel w znajdujący się blisko jakiegoś miejsca, skorzystaj z tego filtra, może okazać się pomocny.
Z drugiej strony, nasza wyszukiwarka pracuje nad tym abyś mógł znaleźć szczególny rodzaj zakwaterowania, jak na przykład urokliwy hotel w . Jeśli zależy ci jedynie na spędzeniu kilku dni z kimś bliskim, będziesz mógł zarezerwować romantyczny hotel w .Naszym najważniejszym celem podczas gdy wyszukujesz hoteli w jest zaproponowanie ci najlepszych ofert i możliwie najwyższej jakości.
Wśród szczegółowych informacji dotyczących każdego z hoteli znajdziesz jego adres, informację, czy posada minibar, telefon lub jakiś rodzaj usługi gratis.
Znajdź już teraz swój hotel w z naszą wyszukiwarką tanich hoteli!
 
[X] Wykorzystując pliki cookies, zarówno własne jak i pochodzące od osób trzecich, możemy zaoferować Ci takie możliwości surfowania, jakich pragniesz, ulepszyć nasze usługi i zapoznać Cię z reklamami najbardziej odpowiadającymi Twoim preferencjom. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj surfowanie. Więcej informacji