Tanie loty Cork (Irlandia (wyspa)) - Destinia.com

Destinia Mobilna
Teraz w 20 językach!

English Castellano Francais Deutsch Italiano Portugues Catalan Nederlands Arabi Dansk Chino simplificado Chino tradicional Coreano Hebreo Japones Ruso Polski Svenska Rumano Hungaro Portugues de Brasil Turco

Loty Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania)

- Wyszukiwanie tanich ltów

Calendario
Lot tylko w jedną stronę Powrót
  ?
Data wylotu:
Data przylotu:
   
   
Dorośli:   Dzieci / Niemowlęta:  
   
Loty Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania)
Loty Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania) leć z Madryt (Hiszpania) do Barcelona (Hiszpania) za najniższą cenę na rynku. Loty z Madryt (Hiszpania) () do Barcelona (Hiszpania)() z Destinia.com. By sprawdzić dostępność i zarezerwować lot Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania) w tabelcce powyżej wybierz datę wylotu i powrotu. Możesz też kupić jednocześnie kilka biletów lotniczych Madryt (Hiszpania) ( airport) - Barcelona (Hiszpania) ( airport) określając liczbe dorosłych, dzieci i niemowląt. Możesz przefiltrować loty, jeśli onteresują Cię jedynie loty bezpośrednie do Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania), loty wieloetapowe lub z międzylądowaniem.

Połączenie lotnicze między Madrytem i Barceloną jest jednym z połączeń o największym ruchu w całej Europie. Samolot nadal jest najczęściej wybieranym środkiem transportu na tej trasie ze względu na wygodę i wysoką jakość usług. Wiele linii lotniczych oferuje loty między Madrytem i Barceloną, lecz na szczególną uwagę zasługuje tak zwany most powietrzny, obsługiwany przez Iberię i oferujący ponad 60 lotów dziennie. Na lotnisku Madryt Barajas poszczególne linie lotnicze rozmieszczone są na różnych terminalach, w związku z czym miejsce odprawy zależy od linii, którą lecimy. Na lotnisko w Madrycie jest łatwy i wygodny dojazd z centrum, zarówno metrem (linia 8) jak autobusem. Taksówka z centrum kosztuje około 20€, w zależności od terminalu. Po przylocie do Barcelony, również możemy dojechać do centrum metrem (linia 10).
Informacje [Zobacz mapę]

Strefy czasowe: Madryt (UTC +2), Barcelona (UTC +2), różnica 0 godzin/y

Odległość pomiędzy Madryt (Hiszpania) a Barcelona (Hiszpania) wynosi 505 kilometrów, a przybliżony czas lotu 00:43 godz. (może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i trasy przelotu)

Lotniska koło Barcelona (Hiszpania):

Najpopularniejsze trasy z Madryt (Hiszpania) i Barcelona (Hiszpania)
Więcej zniżek na loty
Pogoda
Pogoda - Madrid (Spain)
Temperature: 28.5ºC
Max. 36ºC - Min. 21ºC
Kierunek wiatru: Nordeste
Pogoda - Barcelona (Spain)
Temperature: 25ºC
Max. 29ºC - Min. 21ºC
Kierunek wiatru: Oeste
 
[X] Wykorzystując pliki cookies, zarówno własne jak i pochodzące od osób trzecich, możemy zaoferować Ci takie możliwości surfowania, jakich pragniesz, ulepszyć nasze usługi i zapoznać Cię z reklamami najbardziej odpowiadającymi Twoim preferencjom. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj surfowanie. Więcej informacji