Tanie loty Göteborg (Szwecja) - Destinia.com

Destinia Mobilna
Teraz w 20 językach!

English Castellano Francais Deutsch Italiano Portugues Catalan Nederlands Arabi Dansk Chino simplificado Chino tradicional Coreano Hebreo Japones Ruso Polski Svenska Rumano Hungaro Portugues de Brasil Finlandes Turco Persa Noruego Ingles de USA Castellano de Colombia Castellano de Chile Castellano de Ecuador Castellano de Peru Castellano de Mexico Castellano de Argentina

Loty Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania)

- Wyszukiwanie tanich ltów

Calendario
Lot tylko w jedną stronę Powrót   ?
Data wylotu:
Data przylotu:
   
   
Dorośli:   Dzieci / Niemowlęta:  
   
Loty Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania)
Loty Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania) leć z Madryt (Hiszpania) do Barcelona (Hiszpania) za najniższą cenę na rynku. Loty z Madryt (Hiszpania) () do Barcelona (Hiszpania)() z Destinia.com. By sprawdzić dostępność i zarezerwować lot Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania) w tabelcce powyżej wybierz datę wylotu i powrotu. Możesz też kupić jednocześnie kilka biletów lotniczych Madryt (Hiszpania) ( airport) - Barcelona (Hiszpania) ( airport) określając liczbe dorosłych, dzieci i niemowląt. Możesz przefiltrować loty, jeśli onteresują Cię jedynie loty bezpośrednie do Madryt (Hiszpania) - Barcelona (Hiszpania), loty wieloetapowe lub z międzylądowaniem.

Połączenie lotnicze między Madrytem i Barceloną jest jednym z połączeń o największym ruchu w całej Europie. Samolot nadal jest najczęściej wybieranym środkiem transportu na tej trasie ze względu na wygodę i wysoką jakość usług. Wiele linii lotniczych oferuje loty między Madrytem i Barceloną, lecz na szczególną uwagę zasługuje tak zwany most powietrzny, obsługiwany przez Iberię i oferujący ponad 60 lotów dziennie. Na lotnisku Madryt Barajas poszczególne linie lotnicze rozmieszczone są na różnych terminalach, w związku z czym miejsce odprawy zależy od linii, którą lecimy. Na lotnisko w Madrycie jest łatwy i wygodny dojazd z centrum, zarówno metrem (linia 8) jak autobusem. Taksówka z centrum kosztuje około 20€, w zależności od terminalu. Po przylocie do Barcelony, również możemy dojechać do centrum metrem (linia 10).
Informacje [Zobacz mapę]

Strefy czasowe: Madryt (UTC +2), Barcelona (UTC +2), różnica 0 godzin/y

Odległość pomiędzy Madryt (Hiszpania) a Barcelona (Hiszpania) wynosi 505 kilometrów, a przybliżony czas lotu 00:43 godz. (może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i trasy przelotu)

Lotniska koło Barcelona (Hiszpania):

Najpopularniejsze trasy z Madryt (Hiszpania) i Barcelona (Hiszpania)
Tanie loty i oferty Low Cost na Destinia.com
Pogoda
Pogoda - Madrid (Spain)
Temperature: 21ºC
Max. 27ºC - Min. 15ºC
Kierunek wiatru: Nordeste
Pogoda - Barcelona (Spain)
Temperature: 21ºC
Max. 26ºC - Min. 16ºC
Kierunek wiatru: North-West
 
[X] Wykorzystując pliki cookies, zarówno własne jak i pochodzące od osób trzecich, możemy zaoferować Ci takie możliwości surfowania, jakich pragniesz, ulepszyć nasze usługi i zapoznać Cię z reklamami najbardziej odpowiadającymi Twoim preferencjom. Jeśli wyrażasz na to zgodę, kontynuuj surfowanie. Więcej informacji