Przejdź do treści

Loty do Nowy Jork z Barcelona

Znajdź tanie loty
 

Loty do Nowy Jork z Barcelona

Loty Barcelona - Nowy Jork leć z Barcelona do Nowy Jork za najniższą cenę na rynku. Loty z Barcelona (Barcelona-El Prat) do Nowy Jork(Nowy Jork-LaGuardia, Nowy Jork - John F Kennedy, New York-Newark Liberty) z Destinia. By sprawdzić dostępność i zarezerwować lot Barcelona - Nowy Jork w tabelcce powyżej wybierz datę wylotu i powrotu. Możesz też kupić jednocześnie kilka biletów lotniczych Barcelona (Barcelona-El Prat airport) - Nowy Jork (Nowy Jork-LaGuardia, Nowy Jork - John F Kennedy, New York-Newark Liberty airport) określając liczbe dorosłych, dzieci i niemowląt. Możesz przefiltrować loty, jeśli onteresują Cię jedynie loty bezpośrednie do Barcelona - Nowy Jork, loty wieloetapowe lub z międzylądowaniem.

Informacje

Odległość pomiędzy Barcelona a Nowy Jork wynosi 6388 kilometrów, a przybliżony czas lotu 09:08 godz. (może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i trasy przelotu)

Lotniska koło Nowy Jork

Nowy Jork-LaGuardia (LGA):

Odległość z lotniska w Nowy Jork-LaGuardia do centrum Nowy Jork wynosi 13,123 km

Hotele w pobliżu lotniska Nowy Jork-LaGuardia (LGA)

Nowy Jork - John F Kennedy (JFK):

Odległość z lotniska w Nowy Jork - John F Kennedy do centrum Nowy Jork wynosi 20,044 km

Hotele w pobliżu lotniska Nowy Jork - John F Kennedy (JFK)

New York-Newark Liberty (EWR):

Odległość z lotniska w New York-Newark Liberty do centrum Nowy Jork wynosi 13,172 km

Wszystkie lotniska w Nowy Jork

Loty do Nowy Jork

Loty do Nowy Jork (Stany Zjednoczone) najczęściej wyszukiwane przez użytkowników. W poniższej tabeli prezentujemy loty z wybranych ważnych miast do Nowy Jork (Stany Zjednoczone) .

Loty z Nowy Jork

Już teraz zarezerwuj loty z Nowy Jork (Stany Zjednoczone) do największych miast na świecie. Poniżej przedstawiamy loty z Nowy Jork (Stany Zjednoczone) do najwiekszych miast na świecie.

Zobacz więcej

Najbardziej popularne loty

Zestawienie najbardziej popularnych połączeń lotniczych wśród klientów Destinia.Główne miejsca przylotu w Stany Zjednoczone

Już teraz zarezerwuj loty z Nowy Jork (Stany Zjednoczone) do największych miast na świecie. Poniżej przedstawiamy loty z Nowy Jork (Stany Zjednoczone) do najwiekszych miast na świecie.

Lista

Mapa

Pogoda

Prognoza pogody dla Dziś: ()

Previsión del tiempo para hoy: Barcelona

14°C

  • 9 km/h - viento
Prognoza pogody dla Dziś: ()

Previsión del tiempo para hoy: Nueva York

12°C

  • 26 km/h - viento