Przejdź do treści

Loty do Kopenhaga z Poznań

Znajdź tanie loty
 

Loty do Kopenhaga z Poznań

Loty Poznań - Kopenhaga leć z Poznań do Kopenhaga za najniższą cenę na rynku. Loty z Poznań (Poznań - Ławica) do Kopenhaga(Kopenhaga-Kastrup, Copenhagen-Roskilde) z Destinia. By sprawdzić dostępność i zarezerwować lot Poznań - Kopenhaga w tabelcce powyżej wybierz datę wylotu i powrotu. Możesz też kupić jednocześnie kilka biletów lotniczych Poznań (Poznań - Ławica airport) - Kopenhaga (Kopenhaga-Kastrup, Copenhagen-Roskilde airport) określając liczbe dorosłych, dzieci i niemowląt. Możesz przefiltrować loty, jeśli onteresują Cię jedynie loty bezpośrednie do Poznań - Kopenhaga, loty wieloetapowe lub z międzylądowaniem.

Informacje

Odległość pomiędzy Poznań a Kopenhaga wynosi 461 kilometrów, a przybliżony czas lotu 00:40 godz. (może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych i trasy przelotu)

Lotniska koło Kopenhaga

Kopenhaga-Kastrup (CPH):

Odległość z lotniska w Kopenhaga-Kastrup do centrum Kopenhaga wynosi 8,034 km

Hotele w pobliżu lotniska Kopenhaga-Kastrup (CPH)

Copenhagen-Roskilde (RKE):

Odległość z lotniska w Copenhagen-Roskilde do centrum Kopenhaga wynosi 29,156 km

Hotele w pobliżu lotniska Copenhagen-Roskilde (RKE)

Wszystkie lotniska w Kopenhaga

Loty do Kopenhaga

Loty do Kopenhaga (Dania) najczęściej wyszukiwane przez użytkowników. W poniższej tabeli prezentujemy loty z wybranych ważnych miast do Kopenhaga (Dania) .Główne miejsca przylotu w Dania

Już teraz zarezerwuj loty z Kopenhaga (Dania) do największych miast na świecie. Poniżej przedstawiamy loty z Kopenhaga (Dania) do najwiekszych miast na świecie.

Lista

Mapa

Pogoda

Prognoza pogody dla Dziś: ()

Previsión del tiempo para hoy: Poznan

11°C

  • 15 km/h - viento
Prognoza pogody dla Dziś: ()

Previsión del tiempo para hoy: Copenhague

12°C

  • 7 km/h - viento